Nápojové automaty

Přednosti našich automatů

Snadná obsluha - Rychlý výdej - Minimální náklady - Velký výběr produktů - Různé platební systémy

Kikko

Kikko

Vysokokapacitní automat na teplénápoje, který je novinkou na českémtrhu. Tento automat zaručuje vysokoukvalitu nápoje a ekonomický provoz.Díky speciálnímu čidlu se automatickypřizpůsobuje vydáním nápoje dovlastního šálku. Vhodný předevšímpro veřejné prostory.


Lei 400

Lei 400

Moderní a výkonný automat na přípravu teplých nápojů. Hodí se na frekventovanější místa, do větších výrobních hal, administrativních center apod.


Lazio

Lazio

Vysokokapacitní automat na teplé nápoje, který je novinkou na českém trhu. Tento automat zaručuje vysokou kvalitu nápoje a ekonomický provoz. Díky speciálnímu čidlu se automaticky přizpůsobuje vydáním nápoje do vlastního šálku. Vhodný především pro veřejné prostory.


XM 240

XM 240

Automat je nejmodernější konstrukce, která zaručuje vysokou kvalitu nápoje a zároveň ekonomický provoz. Automat lze použít také samostatně bez podstavce. Je vhodný pro vstupní haly, kuchyňky nebo do zasedacích místností.


Gaia

Gaia

Gaia je malý elegantní a vysoce praktický automat, vhodný do různých provozů, jako jsou kanceláře, recepce, penzióny, čajové kuchyňky, čekárny apod. Obsahuje jeden zásobník na zrnkovou kávu, dva zásobníky na instantní směsi a výdejník horké vody na přípravu čaje.Pracuje samostatně se zásobníkemna vodu (3,6l) nebo je možné jej napojit na vodovodní řad. Na přání je také možné přidat odvod odpadu kávy.


XXOC

XXOC

Velmi reprezentativní stroj nabízí široký sortiment nápojů, jednoduchou obsluhu a kontrolu prodeje. K jeho přednostem patří sekundová rychlost přípravy nápojů (9 sec./ nápoj), prvotřídní kvalita a spolehlivost. Zkrátka je všude tam, kde ho potřebujete. Ideální společník do kanceláře.


 
tvorba www stránek emocio